Juvelyriniai dirbiniai vyrams: kaip atrodo kokybiški vyriški žiedai?

Vyriškas auksinis žiedas (719)

Vyriški žiedai yra vienas paklausiausių juvelyrikos dirbinių vyrams. Tiesa, ne visi žino, kaip mūvėti žiedus ir ką jie simbolizuoja. Dalinamės keliais įdomiais faktais apie žiedus, kurie padės geriau suprasti jų svarbą. Tai – daugiau nei gražus papuošalas!

Tai juvelyriniai dirbiniai, kurie siunčia žinutę

Vyriški žiedai, kuriuos nešiojate, siunčia socialines ir kitas žinutes apie Jus: nuo profesijos, pajamų iki santykių statuso ir dar daugiau.

Žiedai anksčiau veikė kaip turto ir galios simbolis. Brangakmenio dydis ir akmens skaidrumas parodytų aukščiausią kokybę, taigi, asmenį, turintį didelį turtą. Šiandien ši reikšmė kiek pakito, tačiau pagrindinė žinutė išliko panaši.

Atkreipkite dėmesį į savo pirštų ir žiedo proporciją

Tai juvelyriniai dirbiniai, kurių estetikai svarbios proporcijos. Jei turite dideles rankas, puikiai tiks masyvesni vyriški žiedai. Tuo tarpu vyrai, turintys mažesnes rankas, turėtų išlaikyti proporcijas ir mūvėti smulkesnius, plonesnius žiedus.

Būna atvejų, kai įteikiamas žiedas kaip atminimo dovana – pavyzdžiui, universiteto ar mokyklos baigimo metu. Jie paprastai būna šiek tiek didesni nei įprasti vyriški žiedai. Tačiau net tokiu atveju įsitikinkite, kad renkatės tokį, kuris bus proporcingas jūsų rankoms.

Atidžiai pasirinkite metalą

Dauguma vyrų yra patenkinti pasirinkdami žiedą iš sidabro arba aukso. Jei nesate tikri, iš kokio metalo turi būti gaminami šie juvelyriniai dirbiniai, Jūsų pasirinkimą turėtų lemti odos tonas (atspalvis):

  • Rinkitės sidabrą, jei Jūsų oda turi šaltą atspalvį.
  • Rinkitės auksą, jei jūsų oda yra šiltesnė.

Vyriški žiedai turėtų būti derinami su kitais aksesuarais

Dažnas klausimas, kurį tenka išgirsti – ar diržo sagties spalva turėtų atitikti žiedų ir kitų papuošalų spalvą?

Idealiu atveju – tikrai taip. Kad sukurtumėte kuo harmoningesnį įvaizdį, stenkitės tarpusavyje suderinti kuo daugiau aksesuarų. Juvelyriniai dirbiniai taip pat turėtų derėti. Viskas, pradedant nuo diržo sagties, laikrodžio ir žiedų metalo, turėtų būti kuo panašesnio spalvinio tono.

Tiesa, tikrai neprivalote tiksliai atitaikyti skirtingų metalų. Nerūdijantis plienas ir baltas auksas puikiai derės tarpusavyje, jei tik spalvos bus panašios!

Parduotuvės , , ,

Comments are closed.