Kaip sutaupyti renkantis Lego konstruktorių?

Su savotiškais Lego žaidėme ir mes, su Lego žaidžia ir mūsų vaikai. Tiesa, vyresnė galbūt karta tenkinosi paprasčiausiais kvadratėliais, o šiuo metu Lego kompanija siūlo įvairiausias dėliones iš kaladėlių, kurios vaizduoja rūmus, Eifelio bokštą, mašinas, Kalėdų senelio namus ir t. t.. Lego konstruktoriai padeda vaikui savo mintis perkelti į svajonių pasaulį.

lego konstruktoriai

Daugelis pedagogų sutinka, kad tai vienas iš geriausių ir labiausiai kūrybiškumą bei mąstymą lavinančių žaidimų, kokie tik egzistuoja. Tėvai pritaria tačiau prideda, kad šio žaidimo kaina nėra labai menka. Natūralu, kad tai, kas yra kokybiška, kainuoja.

Jeigu norite nusipirkti įprastą kokybišką Lego konstruktorių, nebūtina tam krapštyti kiaulės taupyklės. Yra kelios paprastos taisyklės, kurios padės lygiai tokį pat gaminį kaip reklamoje įsigyti kur kas mažesne kaina.

Elektroninės parduotuvės. Visi, kurie kada nors mėgavosi virtualių prekybos vietų teikiamais privalumais, tikina, kad pirkti internetu yra kur kas pigiau. Kodėl? Ar tai reiškia, kad parduodama produkcija yra ne tokia kokybiška? Tikrai ne. Virtualios prekybos vietos išlaikymas atsieina: nereikia nuomoti didelių patalpų, nereikia itin didelio personalo. Natūralu, kad prekės parduodamos pigiau. Lego konstruktoriai internetu gali kainuoti net porą kartų pigiau, tad neskubėkite pirkti ir palyginkite kainas.

Naudotas Lego. Kita galimybė įsigyti Lego kiek pigiau – pirkti naudotą. Tiesa, tokiu atveju jau nebegalima kalbėti apie kokybę, kadangi dominuoja tik mažesnės kainos pagrindas. Internete įvairiuose skelbimų portaluose galima atrasti daug informacijos apie parduodamus žaislus, tarp jų ir Lego. Prieš pirkdami būtinai apžiūrėkite gyvai (jeigu leidžia galimybės). Nors šis žaislas patvarus, tačiau kūrybingi vaikai sugalvoja, kaip galima sulaužyti detales, tad neverta investuoti net ir kelių eurų, jeigu žaislas nebėra kokybiškas.

Akcijos. Lego konstruktoriai kainuos kur kas pigiau ir tuomet, jeigu palauksite kokios nors akcijos, kurios metu įsigyti tai, ko Jums reikia, galima mažesnėmis kainomis. Įprastuose prekybos centruose kartais apsigaunama – etiketė patraukli, sufleruojanti apie akciją, bet iš tiesų kaina įprasta. Dar kartą vertėtų akcentuoti, kad šiuo atveju virtualios parduotuvės laimi. Užsiprenumeruokite naujienlaiškius ir paskelbus akciją Jūs pirmi apie tai sužinosite bei galėsite pasinaudoti pasiūlymu.

Lego konstruktoriai kainuoja tiek, kiek galite skirti pinigų. Juk galima atrasti labai didelius konstruktorius, kainuojančius 100 eurų. Galima atrasti mažesnius, kurių kaina siekia vos 10 eurų. Svarbiausia nepamirškite, kad taupyti vaiko gerovės sąskaita negalima.

Parduotuvės, Vaikai , ,

Comments are closed.