Kirpykla „Vizija“

Dėmesio! Vilma šiuo metu dirba kirpykloje Kirpkis.lt! Tel. +370 650 78248

Sveiki, aš – kirpėja Vilma :) Galiu kirpti moteris, vyrus, vaikus, dažau kokybiškais Keune dažais, darau progines šukuosenas. Bendras darbo stažas – 15 metų.

Fabijoniškės – viena didžiausių Vilniaus savivaldybių. Miegamasis rajonas daugiausiai apstatytas daugiaaukščiais. Kažkur radau informacijos, kad Fabijoniškėse gyvena 45 tūkstančiai žmonių. Tai du Molėtų rajonai kartu sudėjus. Žmonėms reikia valgyti, taip pat reikia ir kirptis, todėl kirpyklų Fabijoniškėse niekada nebus per daug. Kirpykla „Vizija“ – viena seniausių kirpyklų Fabijoniškėse. Ji čia įsikūrė prieš 15 metų pačiame Fabijoniškių gale. Vos už 300 metų jau buvo autostrada ir ten studentai tranzuodavo į Panevėžį. Dabar toje vietoje Statoil degalinė ir pats Ukmergės gatvės vidurys. „Vizija“ čia stovi tikrai seniai, todėl žmonės prie jos priprato ir jau žino, kad ten yra gera ir nebrangi kirpykla. Toje kirpykloje praėjo pačios gražiausios mano dienos. Dabar po kelių metų pertraukos (auginu vaikučius), grįžtu į savo pirmąją darbovietę.

„Vizijos“ kirpykla Fabijoniškėse yra viena iš didelio kirpyklų tinklo. Ji įsikūrusi šalia prekybos centro „Mandarinas“. Šalia jos yra Fabijoniškių vidurinė mokykla. Šalia mokyklos – didelė stovėjimo aikštelė, kurioje galima palikti automobilį. Aišku, galima palikti ir šalia Mandarino. Kiek toliau – vaikų darželis „Vandenis“, kurį lanko mano vaikinai Laimonas ir Karolis. Galbūt dėl to ir grįžau į savo seną darbą, nes galiu nesunkiai ryte pati nuvežti vaikus į darželį.

Kirpykla „Vizija“ dirba 7 dienas per savaitę nuo 8 valandos ryto iki 8 vakaro. Toks darbo laikas labai patogus dirbantiesiems, nes jau po darbo gali užsukti į kirpyklą apsikirpti. Kainos „Vizijoje“ yra labai normalios, lyginant su netoliese įsikūrusiais grožio salonais:

 • Vyriškas kirpimas – 20 litų (vyriškas kirpimas mašinėle – 20 litų);
 • Moteriškas kirpimas – 25 litai (kirpčiukų kirpimas – 10 litų);
 • Vaikiškas kirpimas – 15 litų;
 • Plaukų dažymas su Keune dažais -nuo 40 litų;
 • Vyrų dažymas Keune dažais – nuo 15 litų (užtrunka apie 10 minučių);
 • Sušukavimas – nuo 30 litų;
 • Proginės šukuosenos – nuo 60 litų (šukuosenos vakarėliams, vestuvėms, krikštynoms ir kitoms asmeninėms šventės);
 • Barzdos kirpimas – 10 litų.
 • Antakių dažymas + korekcija – 15 litų. (+ blakstienų dažymas – 20 litų už visas tris paslaugas).

Išvardinau paslaugas, kuri pati galiu suteikti. Mano kolegės teikia ne visas paslaugas, tad užsukę pasiteiraukite Vilmos. Taip pat galite užsirašyti iš anksto paskambinę telefonu 8-650 78 248. Pigus kirpimas yra vienas iš pagrindinių „Vizijos“ privalumų. Kitas privalumas yra tai, kad čia dirba tik patyrusios kirpėjos, kurių darbo patirtis yra daugiau nei 3 metai. Taip klientai yra garantuoti, kad netaps praktikantės bandomuoju modeliu :)

Kirpykla „Vizija“ laukia Jūsų!

7 responses to Kirpykla „Vizija“


 1. Pingback: Case study: kaip išpopuliarinti savo žmoną - SEO straipsniai

 2. mama

  Rašo, kad vaikiškas kirpimas 15 lt, o ima tai po 20

 3. automobiliu dazymas

  O kiek kainuotu mazdaug vyriskas dazymas? Trumpi plaukai (iki 1cm). Is sviesiu plauku noretusi tamsiai rudu/juodu

 4. Pingback: Kirpykla ir kirpėja – neatsiejami dalykai

 5. Pingback: Asmeninio verslo reklama - Mano asmeninis gyvenimas

 6. Marius

  Ji grįžo po 4 metų pertraukos :) Prieš tai ten dirbo 7 metus.
  Marius recently posted..Gintariniai karoliai kūdikiams

 7. Debesys1

  Dar vis dirbi Vizijoje??? 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CommentLuv badge