Patarimai, kaip sėkmingiau išsirinkti pirmąjį butą

city-zen-nauji-butai-vilniusPagalvokite apie langus – jie nėra tik vaizdas į Vilnių

Langai – šviesos ir šilumos šaltinis, todėl nuo to, į kurią pusę jie bus nukreipti, priklausys, kiek šviesos ir šilumos jūsų naujasis butas gaus. Langai į pietus gali reikšti, jog vasaromis net ir naujos statybos būste bus itin karšta, tačiau žiemą, pašvietus saulei, teks išleisti mažiau pinigų šildymui. Į vakarus nukreipti langai žada vakarinės saulės pasirodymus, todėl vakarais Jums gali reikėti naktinių užuolaidų, jei mėgstate vėlesnius vakarus prie televizoriaus ar mėgstate miegoti tamsoje. Galiausiai yra rytinė pusė – ten saulė ryte šviečia ne itin smarkiai, o vakarais ji taip pat pasirodo ne tokiam ilgam laikotarpiui.

Gyvenimo kokybės garantas slypi gyvenamosios vietos pasirinkime

Nederėtų pamiršti, kad gyvensite ne tik būste, bet ir aplink jį. Naujos statybos butai Vilniuje – puikia pradžia, bet nuo gyvenamosios aplinkos priklauso ne tik Jūsų patogus gyvenimas, bet ir saugumas, pasiekiamumas, nuotaika. Jaunoms šeimoms arba žmonėms su augintiniais patariama gyventi rajone, kur galima džiaugtis gamta. Parkai, medžiai, vanduo, gyvūnų garsai bei gaiva ramina ir atpalaiduoja, o tuo pat metu – leidžia aktyviai leisti laisvalaikį, neišleidžiant pinigų. Paaugusių vaikų turinčioms šeimoms yra svarbu, jog aplink būtų mokyklos, parduotuvės, sporto salės, žaidimų aikštelės laisvalaikio zonos ir panašūs objektai, leidžiantys nesunkiai pasiekti reikiamas vietas, todėl vertėtų rinktis rajoną, kuris pasižymi kompaktiškumu bei veiklų gausumu. Galiausiai žmonėms, kurie mėgsta šurmulį ir negali gyventi be bendruomeniškumo jausmo, siūloma rinktis miesto širdį – kur viskas yra pasiekiama ranka.

Ar rasite, kur pasistatyti savo automobilį?

Kaip žinia, Vilnius garsėja savo automobilių stovėjimo zonomis, kurios ne tik pasižymi dideliais įkainiais, bet ir užimtumu. Kad dėl to nereikėtų nerimauti, privalu įsitikinti, kad būstas, į kurį planuojate kraustytis, turi nemokamas ir privačias stovėjimo vietas, skirtas Jūsų automobiliui. Laimei, galite būti užtikrinti, kad naujos statybos butai Vilniuje siūlo įrengtas požemines automobilių aikšteles, taip pat – saugyklas dviračiams ar paspirtukams. Todėl, gyvenant ten, Jums ne tik nebereikės rūpintis stovėjimo aikštelių paieškomis, bet ir jų kaina.

Namai ,

Comments are closed.