TRCknives peilis pagal užsakymą

Šiandien gavau labai neįprastą dovaną. Tai rankų darbo peilis. Mažas ir kompaktiškas, lengvas, nors ir pagamintas iš plieno. Atrodo, kas čia tokio? Nieko tokio, bet toks rankų darbo peiliukas kainuoja apie pusantro šimto litų… Noriu už ją atsidėkoti parodydamas visiems, kokius gražius peilius daro peilių meistras, kuris man šią dovaną padovanojo.

Rankų darbo peiliai pagal užsakymą Lietuvoje yra gana reti. Dažniausiai tai medžiokliniai arba dekoratyviniai peiliai, kuriuos gaminasi patys medžiotojai. Taktiniai (koviniai) rankų darbo peiliai yra gaminami tik patyrusių meistrų. Virtuvės peiliai pagal užsakymą – iš viso kosmosas… Pasirodo, Lietuvoje yra peilių meistras, kuris gamina juos visus. Aišku, jų turėtų būti ir daugiau, bet pažįstu tik vieną. Mano peiliuką pagamino Andrius Tricius, TRCknives savininkas. TRC yra pavardės TRiCius sutrumpinimas.

Andrius Tricius dirba savo nedidelėse dirbtuvėse Ukmergėje. Peilius gamina daugiausiai užsieniui, taip pat ir pagal užsakymą. Dirba kartu su šeima, tad tai šeimos verslas. Dar vienas pavyzdys, kad šeima gali daug padaryti, kai dirba vieningai ir nuosekliai. Palaikau tokius žmones visa širdimi, nes būtent taip reikia kurti savo gyvenimą. Pomėgis gali virsti rimtu tarptautiniu verslu, jei tik labai to norime.

Štai keletas nuotraukų, kaip atrodo šis daikčiukas. Jis yra kartu su specialiu dėkliuku, kad galima būtų nešiotis krepšyje arba vežiotis mašinoje. Į rankinę jo tikrai nedėsiu, nors buvo šovusi į galvą tokia mintis. Jis, aišku, tam tikrose situacijose gali ir padėti, o taip pat gali ir pakenkti. Juo labiau, kad peiliu darbuotis tenka tik virtuvėje…

Rankų darbo peiliai šiaip yra laikoma viena iš prestižiškiausių dovanų.

Namai , , , ,

3 responses to TRCknives peilis pagal užsakymą


  1. Duju montavimas

    Kokia maždaug kaina? Žinau kas tokio kalėdoms norėtų…

  2. Pingback: Rankų darbo peilis pagal užsakymą

  3. Įdomus toks peiliukas,aišku ir kaina atitinkama.