Vyriški apatiniai kalconai

Jau antrus metus iš eilės ieškau tokio vyriško rūbo kaip apatinės kelnės – vadinamieji „kalconai“. Kai buvau vaikas, turėjau tokius šiltus melsvus kalconus, su kuriais būdavo labai gerai eiti ant kalno žiemą. Paskui, kai paaugau ir pradėjome su tėvu ir broliu eiti kirsti miško prie -25C, tai irgi labai pravertė.

Tie laikai praėjo, atsirado slidininko aprangos, kurios ir plonesnės, bet ir brangesnės, bet gerumu tikrai neprilygsta kalconams. Šią žiemą vėl nusprendžiau, kad reikia susirasti ir nusipirkti.

Maximoje jų neradau, „skuduryne“ – irgi. Matyt neatveža, arba iš karto juos išgraibsto. Radau tik interneto parduotuvėje. Kariniai švediški vyriški kalconai. Kaina juokinga – tik 14 litų. Pabandysiu nupirkti kelias poras iš tos internetinės parduotuvės – nuvešiu per Velykas broliui ir tėvui. Jiems, žiemą dirbantiems lauke, tikrai pravers. Pravers ir man su vaikais keliaujant pasivažinėti rogėmis ant kalniuko. Baisiai nemalonu, kai eini ir sąnariai braška :) Ką jau ten kalbėti apie organus, kurie tiesiogiai atsakingi už mano tolimesnę šeimos ateitį 😉

Jei kam tie kalconai atrodo juokingi, tai juokitės į sveikatą, bet su dviem džinsais eiti ant kalno labai nepatogu :) Be to, tai apatinis rūbas ir jo nesimato, užtat šilta. Vilnonių triusikų juk nenešiojat. O gal moteriškas „tymkes“ ar pėdkelnes geriau apsivilkt? Vat tada būtų tikrai juokinga :). Prostata ir kitos su TUO susijusios problemos jau nebejuokingos, tad vyriškiai, saugokime save DABAR nuo kateterių Santariškių klinikose ATEITY. (Kas nesuprato, aiškinu: Prostatos vėžys kasmet į kapus nusineša labai daug vyresnio amžiaus lietuvių vyrų). O šiaip pūslės uždegimas irgi baisi liga.

Parduotuvės , ,

9 responses to Vyriški apatiniai kalconai


 1. Puikus daiktas saugantis nuo šaltuko, netgi būtinas kiekvienam.

 2. Andrius

  Chebra! Yra ne tik prostatos vėžys, bet ir uždegimas – prostatitas, kurį galima pasigauti persišaldžius. Geriau nenorėkit :)

 3. vasara

  Jo, jau esame primirse si geri. O kai uz lango tox saltis, tai kalconai – apsaugos daugiau, nei nuosava skura. Komentaruose nuskambejo skepsis del vyrisku ligu, bet geriau nerizikuoti :)

 4. IMO

  Tas affiliate linkas ant kalconų nelabai kaip atrodo 😐 Savaiem kyla atmetimo reakcija 😐

 5. giedriusmajauskas

  Velgi, svarbiau nugara, negu kelnės :) Beje, merginos serga ta liga kur kas dažniau negu vaikinai :)

 6. lina

  tai kad kaip tik labiau vyrams kenkia perkaitimas, cia moteriskems saltis- didziausias priesas :) jei nepastebejote, daznai ir i temperaturas vyru ir moteru organizmai skirtingai reaguoja – vyrams kur kas sunkiau isgyventi karsti, moterims – kad ir nedideli saltuka :)

 7. giedriusmajauskas

  Btw, tai tikrai nesusieta su prostatos vežiu. O tavo šeimos relikvijos turi automatinį šilumos reguliavimo mechanizmą. Reprodukcinę kokybę šiluma mažina.
  Apie sanarius – viskas teisingai ;). Kaip ir labiau tikėtinos inkstų problemos.

 8. maruxz

  Durnas nesupras, protingas nieko nesakys…

 9. maruxz

  nu gal ne prostatos vėžys, bet pūslės uždegimas tai irgi baisi liga. Tik nesakykit, kad prie -15C reikia su lininėm kelnėm vaikščioti 😉