Geriausia dovana žmonai – mobilus telefonas

Artėja žmonos gimtadienis, tai neiškenčiau ir padovanojau mobilųjį telefoną Sony Xperia Z1 Compact. Aišku, ji iki tol buvo užkietėjusi Samsungo fanė ir sakė, kad jokio kito nenori, visi kiti mobilūs telefonai jai negražūs ir neįdomūs, bet vat gavosi taip, kaip gavosi…

xperia z1 baltas

Klausiu, kokio telefono ji norėtų?

Atsakymas buvo labai kuklus – kad kamera būtų 20 megapikselių ir gerai fotografuotų. Visa kita – nesvarbu… Ne nuostabu, ji dirba kirpykloje Kirpkis LT ir jau tikrai toks kameros kas dieną reikia. Tai kokia šukuosena, tai plaukų skutinėjimas vaikui, tai šiaip kažką gražaus pamatė. Samsungo 8 megapikselių kameros tapo per mažai, todėl užsimanė 20. Čia kalti Lumia telefonai. Kažkas užrodė, kokias nuotraukas jie daro, tai ir užsigeidė… Ką gi, brangioji, tavo norai, man įsakymas. Nors ir tik vieną dieną per metus 😉

Sony Xperia Z1 telefonas – labai įdomus ir fainas

Kodėl sutinku su tokiomis dovanomis? Puikiai žinau, kad šis mobilus dažniau bus mano rankose, o ne jos. Ypač, kai visą dieną kerpa.

Kaip ir visi kiti Xperia mobilieji telefonai, taip ir šis turi 20 megapikselių kamerą. Ji tikrai gerai veikia ir fotografuoja žiauriai puikius vaizdus. Labiausiai žmonai patinka štai tokie :)

2015-10-23 20.09.52 2015-10-23 20.12.19

Man patiktų gražūs gamtos ir prietemos vaizdai. Fotografuojant mažesnio apšvietimo patalpose, Sony kameros tikrai parodo aukštą lygį.

Kitas geras dalykas yra baterijos taupymo rėžimas STAMINA. Laiko baterija mažiausiai 2 dienas, aišku, jei tik ištisai žaidimų nežaidi. Šiaip Sony pripumpavo daugybę ne visai reikalingų funkcijų, kurių kol kas nesurandu, kaip išmesti J bet čia tik laiko klausimas…

Vienas momentas, kuris man asmeniškai nepatinka – neišimama baterija. Kas bus, kai telefonas pakibs? Reikės laukti 2 dienas, kol išsikraus visiškai?

Dar vienas dalykas, kuris man asmeniškai nėra patogus, bet žmonai visai netrukdo – 4,3 colio įstrižainės ekranas. Juk čia Xperia Z1 COMPACT – mažesnė Z1 versija. Žmonos Samsungas buvo toks pat, tai ji didelio diskomforto nepajautė, Man tokie maži mobilieji telefonai atrodo gana nepatogūs, tačiau prisiminiau – jis juk ne mano!

Dabar taupysiu pinig4lius kokius metus ir pirksiu Xperia Z5. Per t1 laiką gal kiek atpigs 😉

Foto, Parduotuvės ,

Comments are closed.