Katytė Mielė

Naminiai gyvūnai yra tarsi pilnaverčiai šeimos nariai, kurie kariauja dėl dėmesio, krečia išdaigas, padeda įveikti sunkumus. Mūsų rusų mėlynųjų veislės katė Mielė – išskirtinis šeimos narys. Tai ji beveik kalta, kad mes susipažinome. Istorija tokia. 2005 metais gruodžio vidyryje Marius dar buvo jaunas nevedęs ir neturintis merginos vyras, kuris labai dažnai Draugas.lt puslapyje susirašinėjo su įdomiomis moterimis. Būdamas raštingas ir labai „mandras“, merginas užkalbindavo netradiciškai. Pamatęs merginą, bučiuojančią katytę, kuriai tas bučinys neatrodė meilumo išraiška, o greičiau kankynė, jai parašė „Atrodo, kad tavo katinėliui bučiniai nelabai patinka“ ar kažką panašaus. Taip užsimezgė virtualus pokalbis. Jei būtų buvusi įdėta kokia kita telefonu daryta nuotrauka, nežinia ar būtų buvęs pirmas laiškas, nes anketoje Vilma duomenų apie save truputį pagailėjo. Beje, ta pati nuotrauka ten yra iki šiol, nors ir ne pagrindinė.

Po mėnesio su Vilma jau susitikinėjau, o po diviejų pirmą kartą susipažinau ir su Mieliuke užėjęs į svečius. Po metų Mielė persikraustė gyventi kartu su mumis ir tapo oficialiai šeimos nare. Dar iki šiol kartais pavadinu ją Mielyte Versekyte (mergautinė Vilmos pavardė)…

Dabar Mieliukei 9 metai, bet jis vis dar žaisminga ir smarkiai kanda. Mielė namuose – karalienė. Ji turi savo katės namus iki pat lubų, nuo kurių mato viską, kas darosi kambaryje ir balkone. Į balkoną dažnai atskrenda paukščių, tai atrodo, kad uodega nukris nuo drebėjimo (kaip gyvatės barškuolės juda tik pats uodegos galiukas). Sako, tai rusų mėlynųjų tipinis bruožas :) Kaip geras šeimos narys, katė nuolat prisideda prie šeimos maitinimo – sumedžioja kokį vabalą, parneša namo, o kai mes atsisakome jį valgyti, ji pati jį suėda. Netikite? Patys pasižiūrėkite :)

Mielė yra labai sargus gyvūnas. Vos tik kažkas pradeda krapštytis prie durų, ji iš karto prisistato ir pradeda reikšti „pretenzijas“. Šiaip ji labai kalbi ir nuolat su mumis bendrauja. Įdomiausia tai, kad ji moka apsimesti negyva. Vos tik grįžtame, ji iš karto krenta negyva ir neatsigauna kol jos nepaglostai. Čia kaip miegančiai gražuolei princo bučinys :)

Mieliukė turi namie priešų. Tai yra visokie vabzdžiai ir… kaldrinis gyvūnas, mūsų vadinamas paprasčiausiai „Kaldriniu“. Tas gyvūnas yra labai baisus Mieliukei, tad ji pasitelkia net užpakalines kojas jam sudoroti. Paprastai katės tokius suskandžioja, o mūsų Mielė jį suspardo tiesiogine šio žodžio prasme. Štai vienas iš tų atvejų, kai Mieliukė sudorojo Kaldrinį, įsitaisiusį and mūsų minkštos sofos…

Rusų mėlynųjų veislės katės yra labai žaismingos ir protingos. Mūsų Mieliukė ne išimtis. Ji dabar net kenčia vaikų tąsymą ir lindimą bučiuotis. Dėl jos amžiaus ir „namų princesės“ statuso vengiame paimti kitų gyvūnėlių, nes nežinome, kaip sureaguos Mieliukė. Aišku, su šunimi problemų būtų nedaug, bet kitas kačiukas ar fretkutė būtų labai dideli priešai.

Štai tokia mūsų šeimos narė Mieliukė.

4 responses to Katytė Mielė


  1. Jurgita

    O mano rusu melynojo vardas Mėlius :) geras sutapimas, tiksliau gražus :)

  2. Joana

    Grazus gyvunelis. Smagu jau vien ziureti.

  3. Giedre

    Gerulė. Turėtų daug bendro su mūsiške. Beje, pilis – kaip tikros princesės. 😀

  4. Pingback: Pomidorai užauginti ant palangės « Mano asmeninis gyvenimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CommentLuv badge