Parama Perkūnkiemio bendruomenei

Jau 5 metai esu Perkūnkiemio bendruomenės narys. Nelabai aktyvus, bet nuolatos domiuosi savo kvartalo bėdomis, verslu ir kitais dalykais. Jei kas nežino, tai iš karto paaiškinsiu, kad Perkūnkiemis – tai didžiulis kvartalas Pašilaičių gale Vilniuje tarp Pašilaičių ir Tarandės bei Gineitiškių. Čia gyvena apie 10 000 žmonių, todėl į kvartalo norus atsižvelgti būtina. Politikai tai supranta tik kartą į ketverius metus, bet reikia juk kažko, kas atsižvelgtų dažniau…

Taigi, mano senas draugas Sergiejus įsteigė VšĮ „Perkūnkiemio bendruomenė“, kuri turėtų ateityje aktyviai prisidėti prie Perkūnkiemio interesų gynimo savivaldybėje. Meras Zuokas pats mėgsta triukšmauti, tai ir į triukšmadarius teigiamai žiūri… VšĮ padės triukšmauti pačioje savivaldybėje, ko iki šiol nebuvo galima padaryti.

Dabar – mokesčių deklaravimo metas, todėl pats pervesiu ir kitų kaimynų paprašysiu pervesti savo 2% nuo gyventojų pajamų mokesčių savo bendruomenei. Aišku, darelis iš šunų prieglauda yra šventas reikalas, bet jei išeitų bent 1% Perkūnkiemiui, o kitą – kitai organizacijai, irgi būtų labai džiugu.

Aš ne dalininkas, tad jokio finansinio intereso neturiu, tiesiog noriu būti pilietiškas savo bendruomenės narys. Jei visos Vilniaus bendruomenės taip stengtųsi vienytis ir daryti gerus darbus, Vilnius tikrai būtų dar geresnė vieta gyventi.

Perkūnkiemis turi daug bėdų, kurias VšĮ “Perkūnkiemio bendruomenė” padėtų spręsti. Bėdas palikime bėdotojams, o geriau pagalvokime, kaip galėtume sutvarkyti aplinką. Iš pat pradžių pagalvojau, kad jei jau gatvė nepriduota, tai bent patys galėtume tas dvi duobes ant kelio, įvažiuojant į kvartalą užsitaisyti. Gaila kad tai kainuotų kelis tūkstančius, tad turbūt reikės laukti kitų metų… Su finansine parama šie ir kiti reikalai pajudėtų daug greičiau.

Dar kartą raginu pervesti savo 2 procentus arba 1 procentą. Tai nieko nekainuoja, o tokių žmonių atsiradus keliasdešimt, tai gali kažką pakeisti…

Instrukcija, kaip tai padaryti ir duomenys – Perkunkiemis.com bendruomenės puslapyje.

P.S. Jei esi Perkūnkiemio, Girulių, Eitminų gatvės gyventojas, prisijunk prie mūsų puslapio Facebooke – facebook.com/perkunkiemis.

Namai, Visuomenė , , , , , ,

Comments are closed.