Darbas namuose vaikams nesuprantamas

Dirbu namie ant savo sofos

Paskutiniu metu dirbame abu namuose. Aš su savo tekstų rašymu, o žmona kerpa namie. Finansiškai kol kas tai priimtina, tad kodėl ir ne… Kyla tik viena problemėlė – kaip paaiškinti vaikams, kad tėtis dirba, mama irgi dirba, kai kaimynė kirptis ateina. Jei vaikai mus mato namie, jie supranta, kad galime jiems duoti visą jų norimą dėmesį.

Iš kitos pusės darželis – irgi savotiškas darbas. Mažieji darželyje žaidžia, mokosi piešti, dainuoti, rengiasi, miega, lanko būrelius. Tai artimiausių 15 metų darbas, kuris su kiekvienais metais vis sunkės, o po 15 metų pasieks apogėjų, kai dvyliktokas net 14 valandų per dieną  praleis mokslams prieš baigiamuosius egzaminus. Jei dabar dirbu apie 8-10 valandų per dieną, tai vaikams tokie krūviai yra kol kas neįsivaizduojami.

Džiaugiuosi galėdamas dirbti namie, nes vietoj „perehuro“ galiu prieiti prie savo vaikų ir pagirti juos už gražiai nupieštą piešinį ar pastatytą kaladėlių bokštą. Jei jie užaugs dažnai mane matydami, nepriekaištaus, kad visos jų bėdos kilo tik dėl to, kad tėvo nebuvo šalia, kai jiems reikėjo labiausiai, nes buvo užsiėmęs darbais. Didžioji dauguma tėvelių tokių priekaištų sulauks ne kartą, ir vaikai bus teisūs. Visų pasaulio pinigų neuždirbsi, o laisvalaikio ir dėmesio vaikui dvidešimtine nekompensuosi. Jie nori, kad tėtė būtų šalia kaip galima daugiau laiko. Šeimą išmaitinti reikia, bet jei dirbama dėl dar daugiau pinigų ir galimybių, reiktų gerai pagalvoti, kas svarbiau – dėmesys vaikams, ar atostogos Tailande, šiaurės lapės kailiniai ar naujausias BMW.

Namai, Vaikai , , ,

4 responses to Darbas namuose vaikams nesuprantamas


  1. Naujas uzdarbis internetu kurį radau atrodo visai neblogas. Jeigu norite uždirbti nemažus pinigus, pažiūrėkite šitą video.

  2. Tomas

    Sutinku, kad dirbti internete gali ne kiekvienas, tačiau užsidirbti papildomai tiesiog įkeliant savo studijų laikų rašto darbus į internetą, į rašto darbų platformą (LingJob ir t.t.) manau sugebėtų daugelis.

  3. Matass

    darbas sedint namie, prie kompiuterio. viskas labai paprasta, tiesiog reikia vertinti tinklalapius ir uz tai jums moka pinigus, uz vieno tinklalapio ivertinima gaunate 1dol. uz prisijungima jus gaunate jau 6 dolerius, todel prisijungdami jus nieko neprarandate, o tik uzdirbate, per menesi galima uzdirbti apie 300dol. Stai nuoroda su kuria galite pradeti dirbti http://www.AWSurveys.com?R=matasss10

  4. Pingback: « Savaitinukas #14