Laidojimo paslaugų Vilniuje niuansai

kremavimasArtimo žmogaus mirtis kiekvienam mūsų yra skaudus smūgis. Laidotuvių organizavimas tokiu metu tampa per sunkia užduotimi tiek fiziškai, tiek morališkai. Guodžia tai, jog šiandieninė situacija tokia, kad net ne vieneri laidojimo namai Vilniuje siūlo savo įvairias paslaugas, palengvindami naštą velionio artimiesiems.

Pastebima, jog metų metus gyvavusios laidotuvių tradicijos pamažu keičiasi. Kremavimas tampa vis populiaresnis. Tad visai nenuostabu, jog urnos ir jų parinkimas – taip pat labai opus klausimas. Laidojimo namų darbuotojams dažnai tenka išgirsti tokį klausimą: kodėl  turėtų būti pasirinktos kremavimo paslaugos? Jie atsako, jog visi turime teisę pasirinkti, tačiau kremavimas išties turi savų privalumų. Reikia  nepamiršti ir to fakto, kad  vietos kapinėse vis mažėja.  Urnos bus ypač kompaktiškas sprendimas. Antra – net ir tokioje srityje, kaip laidojimas, didelį vaidmenį vaidina ekologija. Kremavimas – tai yra pats ekologiškiausias bei higieniškiausias laidojimo būdas.

Kai velionio palaikai kremuojami, su juo atsisveikinti galima keliais būdais: surengti šarvojimą prieš palaikų kremavimą, vykti į krematoriumą arba surengti atsisveikinimą, pagerbiant mirusiojo pelenus urnoje. Vėlgi, dažnai klientai klausia: kokį būdą geriau pasirinkti? Tikrai nėra vieno teisingo atsakymo. Tai priklauso nuo kiekvieno poreikių, galimybių ir netgi buvusių santykių su mirusiuoju.

Šiek tiek plačiau apie pačias urnas. Renkantis urną, galima prioritetą teikti trims aspektams: išorinei išvaizdai, dydžiui ir medžiagoms, iš kurių pagaminta urna. O jų pasirinkimas yra tikrai platus. Tai: keramikinės, akmeninės, metalinės, žalvarinės, medinės ir kompozicinės, t.y. pagamintos iš dviejų ar net kelių paminėtų medžiagų. Kiekvienos rūšies urnos pasižymi ir tam tikromis savybėmis, todėl be profesionalios konsultacijos sunkiai išsiversite.

Jeigu norite daugiau privatumo ir jaukumo, visuomet galite urną  graviruoti arba prikabinti lentelę su užrašu. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir galimybių.

Beje, daugeliui vis dar atrodo neįprasta urną užsakyti internetu. Skubame paneigti. Tai visiškai realu. Yra net kelios priežastys, kodėl turėtumėte rinktis būtent šį sprendimą. Pirmiausia, galėsite sutaupyti labai daug laiko ir jo tikrai liks daugiau kitiems pasiruošimo bei laidotuvių organizavimo darbams atlikti. Antra – urną galėsite įsigyti jums patogiu laiku. Jei norėtumėte plačiau aptarti laidojimo paslaugų detales ir kainas, kviečiame susisiekite su pasirinktos laidojimo įmonės komanda. Ir savo laiką bei energiją galėsite skirti ramiam gedėjimui.

Visuomenė ,

Comments are closed.