Vaikų kampelis policijoje

Ruošiamės po truputį pirmajai  vaikų kelionei į užsienį (vasarą keliausim į Turkiją), tad užsisakėme vaikiškus pasus. Vyrukams buvo labai įdomu nueiti į Vilniaus policijos poskyrį, kuriame daromi pasai. Aparatas, darantis fotografijas, nusileidžia, reikia žiūrėti į objektyvą ir nesišypsoti. Tai gana sudėtinga procedūra vaikui, tačiau aš ne apie tai. Per mėnesį laiko, kol darė pasus Policijos pastate kai kas pasikeitė – atsirado vaikų žaidimų kampas.

Sakysite mokesčių mokėtojų lėšų švaistymas? Kai turėsite du vaikus, kurie įleisti bet kur gali sugriauti pastatą, o taip nueiti su visais ten esančiais pakalbėti ir pasigirti tokiais dalykais, dėl kurių neturėsite kur akių dėti, nuomonę pakeisite. Tie keli šimtai litų, kuriuos išleido Vilniaus Policija ir įrengė šį kampelį Pasų poskyryje Naugarduko g. 100 tikrai nedings veltui, nes vaikams tikrai negaila leisti pažaisti, kol jų mamos ir tėčiai pildo krūvas popierių, prašymų ir anketų.

Labai džiugu, kad valstybinės institucijos pradėjo skirti dėmesį su mažais vaikais ateinančioms mamoms ir tėčiams. Jų pavyzdžiu galėtų pasekti ir gydymo įstaigos, kuriose ant suolelio tenka praleisti po kelias valandas netikėtai susirgus. Pabandykite judrius berniukus ramiai išlaikyti bent pusvalandį, pamatysite, kad tokie kampeliai labai reikalingi.

Vaikai , , ,

1 response to Vaikų kampelis policijoje


  1. Anonimas

    na dėl pasų poskyrio ir dokumentų pildymo, tai užsiregistravus iš anksto, nebereikia daug tų dokumentų pildyti :) bet žaidimo aikštelė vaikams vis tiek gerai, man negaila :)