Kalėdos Perkūnkiemyje

Kalėdinį maratoną jau pradėjome gruodžio 1 dieną, kai iš rūsio išsitraukėme plastikinę eglę ir pasipuošėme ją namuose. Nusipirkę advento kalendorius iš karto suskubome mokytis skaičių. Skaičiuoti vaikinai moka, bet kaip atrodo skaičiai – nežino. Mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs tiesiogine to žodžio prasme :)

Gruodžio 10 dieną Perkūnkiemyje – Kalėdų senelio diena. Kaip ir pernai, taip ir šiemet, buvo atgabenta eglė ir papuošta dideliais reklaminiais žaisliukais. Patys gyventojai irgi neša savus žaisliukus ir puošia. Esame dėkingi CityCervice, kad pasirūpino egle ir seneliu, nes vaikams tai – didelis džiaugsmas.

Senelis pabuvo vos pusvalandį, tačiau saldainių buvo pakankamai. Na ne tiek daug, kaip pernai, kai mūsų jaunuoliai juos tempė dėžutėmis. Krizinės Kalėdos, bet ne kiekyje laimė. Pasakėme ir išmoktus eilėraščius į mokrofoną. Greičiausiai scenos baimės užaugusiems nebus :)

Keletas nuotraukėlių iš Kalėdinio Perkūnkiemio šurmulio. Gaila tik, kad visas vakarykštis sniegas jau nutirpo… Iki tikrųjų Kalėdų laiko dar yra, tad turėtų dar prisnigti.

Perkūnkiemio Kalėdų eglė

Karolis deklamuoja eilėraštį Kalėdų seneliui

Kalėdų senelis ir vaikai Perkūnkiemyje

Kaip čia ramiai papozuosi prie eglutės?

Trys vyrai Kuitniauskai prie Kalėdų eglutės

Namai, Šventės, Vaikai , , , , ,

Comments are closed.