Teniruočių ir maitinimosi greitoji pagalba – internetinis treneris

Jau kuris laikas vaikštau į sporto klubą ir pastebiu, kad ateina žmonės kartu su savo asmeniniais treneriais, kurie rodo, kaip daryti įvairius pratimus, pasako, kiek kartų reikia atsilenkti, pakelti kokio svorio svarmenis ir t.t. Na ne už dyką jie tai daro. Turbūt brangiai kainuoja? Pasidomėjau kainomis: trijų dienų treniruočių programa kainuoja apie 200 litų, treniruotė kartu su treneriu – 70 litų, mitybos plano sudarymas – dar 100 litų, papildų vartojimo konsultacija – dar 50 litų, fizinių galimybių išbandymas, svorio matavimas, riebalų kiekio nustatymas, kraujospūdis ir kiti testai – dar 50 litų… Tai dar ne pabaiga. Akivaizdu, kad svorio metimas – brangus malonumas. Dėl to trenerio ir neieškojau, nesamdžiau, niekas manęs netestavo… Radau kitą išeitį – internetinis treneris ir dietologas. Už 50 Lt.

Apie internetinius dietologus buvau girdėjęs ir anksčiau, bet mano surastas sprendimas yra du viename – sudaromas individualus maitinimosi planas ir paruošiamas sporto pratimų planas sporto klube arba namuose. Taip, būtent namuose. Kadangi man žmona padovanojo 3 mėnesių abonentą sporto klube, tai dabar prakaituką lieju tenai. Bet kai pasibaigs abonentas rimtai pagalvosiu, ar nepratęsus visko namie…

kilo-lit

Apie ką čia kalbu, paklausite. Apie tokį internetinį projektą Kilo.lt, kurį pristato žinomas Lietuvoje kultūristas ir treneris Andrius Pauliukevičius. Jis tai tikrai žino, kaip treniruotis ir maitintis.

Projektas labai paprastas – užsiregistruoji, pasirenki, ko nori – numesti svorio ar priaugti (pasirodo, yra ir tokių…), pateiki savo fizinius duomenis, „pasičatinis“ su projekto konsultantais ir viskas – tau sudaromas asmeninis sporto pratimų planas ir maitinimosi planas.

Maitinimosi planas tai labai įdomus dalykas – su receptais. Pavyzdžiui, pusryčiams – košė ir iš karto pridedamas receptas su kalorijomis. Ten tas kalorijas gali pats keisti, jei nori, bet badmiriauti dietologai neleidžia… Gerai yra tas, kad gali pasirinkti kitus patiekalus, jei pasiūlyti nepatinka. Neslėpsiu, nuo jogurtų ir kefyro tualete sėdžiu jau po 15 minučių, todėl šių produktų kiek vengiu. Košės ir sriubos – pats geriausias maistas. Mitas, kad reikia valgyti garuose virtą vištos krūtinėlę be druskos ir skonio!.. Maistas normalus, tik tiek, kad nekaloringas. Planas padarytas su naktipiečiais. Jų nevalgau iš viso, nes kažkur skaičiau, kad reikia anksti eiti miegoti…

patiekalas

Įdomu tai, kad gali pats sukurti savo receptus. Taip pat automatiškai pasidaryti pirkinių sąrašą pagal savo mitybos planą ir jį atsispausdinti. Kažin, kodėl neturi mobiliosios aplikacijos išmaniajam telefonui? Spausdinti nereiktų…

Kitas geras dalykas yra internetinis treneris. Sudaro treniruočių planą ir dar paaiškina kiek kartų reikia daryti kiekvieną pratimą. Maža to, dar ir video duoda, kaip jį daryti. Dar kartą gaila, kad neturi mobiliosios aplikacijos, nes vietoj sporto klube pasižiūrėti galėčiau.

video

Kai kurį laiką pasportuoji ir pasimaitini pagal sudarytas programas, gali susivesti savo duomenis ir matyti grafiką, kaip krinta svoris. Reikia įvesti svorį, savo kūno apimtis ir sistema viską paskaičiuoja.

statistika

Sporto programą bet kada galima keisti. Papračius ją pakeisti, internetinis treneris tai padaro per pora dienų arba dar greičiau. Žodžiu, interneto privalumai.

Viskas pateikiama ne raštu, o video pavidalu. Tai labai patogu. Plius gauni daug naudingos informacijos iš paties trenerio, kuris į vatą nevynioja, sako taip, kaip yra, o ne kaip bobiški žurnalai rašo… Išbandykit ir jūs.

Aš tai dar tik pradėjau nuo naujų metų, tai mano rezultatų dar nematyti…

Maistas, Namai, Pomėgiai , , , , , ,

4 responses to Teniruočių ir maitinimosi greitoji pagalba – internetinis treneris


  1. Sarvo durys Kaune

    Ziurint i toki greita svorio kritima kaip grafike parodyma per kelis men galima visiskai istirpti 😀
    Sarvo durys Kaune recently posted..Kodėl reikalingos geros šarvo durys?

  2. oro kondicionieriai

    Keistas variantas. Greit internetu galėsim ir kojines išsiskalbt :)
    Kažkaip sportas yra sportas… Tai kaip tik būdas atsitraukti nuo kompiuterio, o ne dar labiau į jį sulysti.