Naujas vaikų žaislas – “Wall tracks”

Gimtadienis – labai laukiama šventė, konkuruojanti tik su Kalėdomis. Priežastis labai paprasta – per gimtadienį vaikai gauna dovanų. Štai viena dovana, kurią Karolis gavo per savo 4-jį gimtadienį norėtųsi pasidalinti. Neslėpsiu, man pačiam ne kartą kilo noras pažaisti stumdantis su vaikais eilėje, kas pirmas nuleis mašinėlę.

Močiutė Karoliui padovanojo išreklamuotąją „Wall tracks“ dovaną. Tai paprasti bėgeliai mašinėlėms, tvirtinami ant sienos. Paprastas traukinukas dedamas ant grindų, o čia viskas tvirtinama prie sienos abipusėmis limpančiomis juostelėmis. Labai paprasta ir nereikia sienų gręžti. Du takeliai prisikabina keturiomis „lipučkėmis“ pagal instrukciją. Tada belieja sudėti plastmasinius bėgelius ir pradėti leisti mašinytę.

Šio žaislo esmė – 180 laipsnių apsisukanti mašinytė specialioje drifto aikštelėje pirmo aukšto pabaigoje ir svertas, kuriuo mašinėlė patenka į antrą aukštą. Viskas atrodo gana paprasta, tačiau inžinieriai turėjo padirbėti :) Kitas didelis pliusas yra tai, kad šis žaislas, kaip ir Lego, turi papildomai perkamas dalis, iš kurių galis papildomai prisidurti kelis aukštus. Taigi, „Wall tracks“ gali tapti vos ne kasmetine gimtadienio dovana…

Štai taip mūsų jaunuoliai veržėsi prie ant sienos kabančių takelių. Jų entuziazmas tęsėsi apie valandą. Svarbiausia, kad visiems knietėjo paleisti mašinėlę patiems ir sugauti ją apačioje.

[youtube width=“500″ height=“284″]http://www.youtube.com/watch?v=DXdq4a6y7qg[/youtube]

Čia reikėtų atsidusti, nustatyti tą lietuvišką toną ir pasakyti „Mūsų laikais tokių žaislų nebuvo…“. Taip, mūsų laikais buvo daug kitų žaislų, kurių dabar su žiburiu neberasi, arba jų kaina – kosminė. Mūsų laikais žaislai ugdė protinius sugebėjimus, o dabar prisideda ir muštynių ugdymas (tai daro visi transformerių tipo žaisliukai). Esmė yra ta, kad nestovime vietoje, tobulėjame, tad turi tobulėti ir žaislai. Juo labiau, kai jie išsprendžia vieną didelę problemą – vietos ir erdvės, kuri gali būti skirta žaidimams.

Bet kuriuo atveju noriu pagirti kūrėjus už idėją, rinkodaros specialistus – už puikią rinkodarą, nes šiuos bėgeliusgalima pirkti vis naujus ir naujus. Gamintojams, kaip visada, rankos nespausčiau, nes viena detalė atsiklijavo jau po keliolikos minučių naudojimo… Teks turbūt normalius klijus į pagalbą pasitelkti…

Šventės, Vaikai , , ,

1 response to Naujas vaikų žaislas – “Wall tracks”


  1. seo paslaugos

    Tokio žaislo visada gyvenime norėjau 😀 bet aišku neturėjau, tik modeliukais tenkinausi.
    seo paslaugos recently posted..Coffee bike