Kuitniauskų receptai: cukinijų blynai su mėsa

Kadangi kartais eksperimentai su maistu visai pavyksta, nusprendžiau atidaryti naują skyrelį – Kuitniauskų receptai. Tai gal ir nebus visiškai unikalūs receptai, tačiau turiu omenyje Kuitniauskų IŠBANDYTI receptai.

Pradėkim nuo vaikų mėgstamiausio maisto – blynų. Vaikams dažnai net nesvarbu, su kuo tie blynai, bet jie vis tiek nori ant jų užsidėti uogienės. Nesvarbu, kad blynai su mėsa. Nieko, įtikinome, kad su grietine skaniau…

Taigi, cukinijų blynai su mėsa. Juos pamačiau tik jau gatavus, tačiau žmona Vilma labai norėjo pasidalinti receptu su visais.

Natūralu, kad cukinijų blynai daromi iš cukinijų. Taigi, imame cukiniją, nuskutame, išrenkame sėklas. Sieneles sutarkuojame burokine tarka į didelį dubenį. Taip pat per burokinę tarką galime įtarkuoti ir kokias 3 dideles bulves. Sutarkuojame ir kelias morkas. Net svogūną sutarkuojame. Tik česnako netarkuojame, o jį sutraiškome.

Visą šią masę maišome. Idedame šiek tiek krakmolo, kad geriau viskas liptų. Jei krakmolo neturite, bulves tarkuokite per bulvinę tarką, visą skystį supilkite į cukinijų košę. Įplakame pora kiaušinių ir visą tešlą išmaišome. Aišku, pridedame druskos, prieskonių.

Tuo metu, kai vyksta intensyvūs tešlos maišymo darbai , traukiame keptuvę ir ant įkaitinto aliejaus dedame faršą. Į faršą taip pat dedame svogūno, česnako. Faršą kepame, kol jis iškeps – kelias minutes, tada sudedame atskirai.

Cukinijų košė išmaišyta, traukiame keptuvė ir kaitiname aliejų. Dedame šauktą košės ant keptuvės. Kai sudedame pilną keptuvę blynų, dedame ant jų šiek tiek faršo ir šaukšteliu šiek tiek paskleidžiame per visą blyną. Tada vėl sluoksnis cukinijos košės. Atsargiai apverčiame šiek tiek pakepę. Jei krakmolo per mažai, blynai gali būti birūs. Į likusią košę pabandykite daugiau įdėti miltų, krakmolo, kiaušinį. Turėtų padėti.

Taigi, pakepame blynus. Stebėkite, kad iškeptų cukinijos košė, nes faršas jau yra iškepęs.

Ta-taaa! Cukinijų blynai su mėsa – ant stalo. Skaniausiai valgomi su daug grietinės. Patiekalas, atrodo visai neblogai, tad galima vaišinti ir svečius :)

Cukinijų blynai su mėsa

Ingredientai:
1 cukinija
3 bulvės
5 morkos
200-300 gramų faršo (bet kokios mėsos)
2 svogūnai
kelios česnako skiltelės
2 kiaušiniai
šaukštas krakmolo
4-5 šaukštai miltų
aliejus kepimui, druska, prieskoniai pagal poreikius

Niam niam niam… (Laimonas ir Karolis suvalgė po 2 blynus)

Laimonas kerta cukinijų blynus su mėsa

Maistas, Namai , ,

2 responses to Kuitniauskų receptai: cukinijų blynai su mėsa


  1. Ingrida

    cgyjryky

  2. raimonda

    Produktu gadinimas ir tiek