Rankdarbiai ir jų kūrėjai internete

Šiais metais sugalvojau padovanoti originalias dovanas savo šeimai. Norisi kažko tokio, ko negaliu nusipirkti parduotuvėje, o taip pat ir tokio, kad patrauktų dėmesį, užkabintų, sukeltų teigiamas emocijas. Galėčiau pa(si)dovanoti kosmetikos komplektuką už 30-40 litų. Tai būtų labai naudinga dovana man ir žmonai, tačiau ne vaikams. Be to ši dovanėlė būna nukišta į vonios kampą, kur jos niekas nepamatys. Reikia kažko kito.

Rankdarbiai yra laikomi geriausia dovana. Bėda ta, kad su savo darbais nesusitvarkau (o ir spintelės lentynos neturiu laiko sutaisyti – oppa gėda man! ;)), ką jau kalbėti apie kelias valandas rankdarbiams. Neturiu aš tos fantazijos, nėra kruopštumo, be to ir priemonių neturiu arba nežinau, kur sudėti…

Šiais metais teks pasinaudoti kitų žmonių pagalba. Rankdarbių kūrėjai yra tie žmonės, kurie padės. Dabar belieka tik išsirinkti, ko aš norėčiau – kažko iš veltinio, o gal numegstų? Gal rankų darbo lėlės, o gal paprasčiausios atvirutės? Kažin, kaip sureaguotų mano šeima, jei po eglute atsirastų rankų darbo sapnų gaudyklės arba kažkas išmarginto dekupažo technika? O jei ant šaldytuvo atsirastų rankų darbo magnetukas? Jį tai tikrai matytų visi… Gal dar ir kokių papuošalų galima surasti? Galimybių – begalės, tik reikia išsirinkti ir kreiptis į tuos, kurie tuo užsiima. Kažkas užsiima rankų darbo peilių gamyba, o kažkas nėriniai, karpiniais, vokais ar kitomis smulkmenomis, kuriomis galima pradžiuginti šeimos narius.

Šiais metais dovanas bus rasti sudėtinga, nes per darbus galo nesimato. Reikia uždirbti šventėms, apsivalgymui ir kelionėms pas babytę į kaimą. Darbas namuose atima nemažai laiko iš šeimos. Tikiuosi, kad ir tie rankdarbių kūrėjai taip pat užsiėmę, kaip ir aš pats. Juk dirbame panašiai – namuose, pagal individualią veiklą, SAU.

Pradedu teiravimosi maratoną, nes el. laiškas daug mano laiko nesuvalgo. Pasižiūrėsim, kokias dovanas padovanosiu. Gal net parašysiu apie jas vėliau, jei bus labai įspūdingos.

Nė vieno rankdarbių kūrėjo aš nepažįstu. Visus radau Versliukai.lt kategorijoje Rankdarbių Kūrėjai.

Šis puslapis leidžia pavieniams specialistams pasiskelbti apie savo paslaugas ir kuriamus rankdarbius. Beje, pats esu ten pasiskelbęs, kaip tekstų rašytojas 😉 Galite laikyti tai reklama, bet negaila reklamuoti žmonių, kurie dirba taip pat, kaip ir pats.

Ar jūs jau pasirūpinot savo šeimos Kalėdinėmis dovanomis? 

Darbas, Namai, Pomėgiai, Šventės , , , , ,

1 response to Rankdarbiai ir jų kūrėjai internete


  1. „oppa gėda man!“ ar aš vienas šitą perskaičiau tokiu ritmu kaip dainuojama?